Zapraszamy do serwisu poświeconego Wielkanocy.
Tu znajdziesz wszystko na temat Wielkanocy,
   skąd się wzięła, jakie są zwyczaje, dekoracje, przepisy, życzenia.
                              w związku z nadchodzącymi świętami,
                              redakcja Serwisu życzy wszystkiego najlepszego!

Dekoracje Wielkanocne

dekoracje domu

Jak zrobić wielkanocne dekoracje do domu? Wielkanocny wystrój domu pozwoli nam wczuć się w świąteczny klimat, umili czas oczekiwania na święta i sprawi że świętowanie będzie atrakcyjniejsze.

stół wielkanocny

Jak ozdobić stół wielkanocny? Wielkanocny stół świąteczny jest szczególnym miejscem dlatego też szczególną uwagę należy przyłożyć do jego dekoracji.

pisanka wielkanocna

Jak zrobić pisankę wielkanocną? Pisanki są jednym z największych symboli tych świąt. Dlatego jest wiele sposobów na ich przygotowanie, trudniejsze i łatwiejsze - każdy znajdzie coś dla siebie.

ozdoby wielkanocne

Jak zrobić ozdoby Wielkanocne? Drobiazgi są ważne, nie wiadomo czy nie najważniejsze, kilka pomysłów na ozdoby wielkanocne pozwoli ożywić dom.

kurczaczek wielkanocny

Jak zrobić wielkanocnego kurczaczka? Kurczaczki są jednymi z najpopularniejszych motywów świąt wielkanocnych, myśląc o wielkanocnych dekoracjach nie można o nich zapomnieć.

palma wielkanocna

Jak zrobić palmę wielkanocną? Nie jest to takie trudne, a posiadając instrukcję nawet całkiem łatwe. Satysfakcja z posiadania osobiście sporządzonej palmy wielkanocnej z pewnością wynagrodzi wszelkie trudy.

zajączek wielkanocny

Jak zrobić wielkanocnego zajączka? Okazuje się, że nie jest to trudne wyzwanie, a może przynieść wiele radości naszym pociechom i zająć je na jakiś czas.

haft wielkanocny

Haft krzyżykowy nie jest zbyt skomplikowany. Jeśli ktoś chciałby ozdobić wielkanocny obrus to nie ma prostszego sposobu niż haftem krzyżykowym.

gadżety wielkanocne

W ostatnim czasie pojawiło się wiele gazdżetów wielkanocnych skierowanych w szczególości do klientów biznesowych. Mamy oferty na wydmuszki wielkanocne z logo firmy, słodycze wielkanocne z nazwa firmy.